We zijn maar wat blij met deze nieuwe toevoeging.
Het wijnhuis is opgericht door William Kelley, de vijfendertigjarige wijncriticus en hoofdredacteur van The Wine Advocate, en is toegewijd aan het produceren van uitzonderlijke wijnen die het rijke erfgoed en de ongeëvenaarde kwaliteit van de regio belichamen.
Gedreven door zijn passie voor innovatie en exploratie breidde hij in 2021 zijn portfolio uit met Gevrey Chambertin Aux Etelois, Bourgogne Aligoté en een uitzonderlijke Moulin à Vent van 110 jaar oude wijnstokken, die de diversiteit en diepte van het Bourgogne-terroir laten zien. Voortbouwend op dit succes introduceerde hij in 2022 nieuwe benamingen met Chambolle-Musigny Musigny 1er Cru Les Charmes en Meursault Les Narvaux, waarmee hij zijn assortiment uitzonderlijke wijnen verder uitbreidde.
William gelooft dat grootsheid in de details zit. Aan elk aspect van het wijnmaakproces wordt nauwgezet aandacht besteed, van de met de hand aangebrachte etiketten die zijn toewijding aan vakmanschap belichamen tot de delicate was op de flessenhalzen. Op maat gemaakte eiken vaten bieden de perfecte omgeving om onze wijnen te koesteren met een langzame, natuurlijke gisting, zonder toevoegingen.
Ontdek hier de wijnen van Domaine William Kelley